SAVIKROHV

Saviukumaja savikrohvid on 100% looduslikud. Need on testitud Saksa savikrohvide standardi DIN 18947:2013-08 järgi ning kuuluvad selle kohaselt kõrgemasse tugevusklassi S II. Savikrohv sobib kõigile ehituslikele pindadele, nii ajaloolisesse kui kaasaegsesse interjööri. Savikrohvi saab kasutada ka niisketes ruumides, välja arvatud pindadel, kus krohv on otseses kokkupuutes veega. Savikrohvi kasutamine elamu ehitamisel loob täiusliku koosluse maja, looduse ja inimese vahel. Savikrohvi kasutus ei saasta keskkonda. Savi on tulele vastupidav, sooja salvestav ja niiskust siduv ehitusmaterjal. 

Savikrohv interjööris loob pehme, turvalise, sooja ja õdusa õhkkonna. Saviukumaja savi viimistluskrohvi on saadaval naturaalsete toonidena (tumepunane, punane, pruun, hall, sinine). Saviukumaja savi peenviimistluskrohvi saab valida rohkem kui 40 tooni seast. 

DEKO seeria annab võimaluse luua veel isikupärasema miljöö. Kõiki peenviimistluskrohve saab väärindada erinevate looduslike lisanditega. Trafarettide ning sgrafiito tehnika abil saab pindu rikastada mitmevärviliste ornamentide ja mustritega. 

Savikrohvi hinnakirjaga tutvu siin

Savi_aluskrohv_0-4_Saviukumaja.pdf

Savi_viimistluskrohv_0-2_Saviukumaja.pdf

Savi_peenviimistluskrohv_0-1_Saviukumaja.pdf